Autonomiczne Systemy OFF-GRID ESS VICTRON ENERGY

Czy chciałbyś, aby Twoja instalacja fotowoltaiczna pracowała pomimo braku zasilania z sieci? Z systemem firmy VICTRON ENERGY jest to możliwe. Możesz stworzyć swoją własną energetyczną "wyspę"

Autonomiczne Systemy OFF-GRID ESS VICTRON ENERGY

Systemy firmy VICTRON ENERGY mogą pracować w wielu konfiguracjach i miejscach. Począwszy od pojazdów kempingowych skończywszy na autonomicznym zasilaniu dużych obiektów wojskowych.

W najbliższym czasie zostaną wprowadzone godzinowe stawki za energię elektryczną co spowoduje, że magazynowanie energii oraz autokonsumpcja stanie się fundamentem gospodarki energetycznej. 

Jak to działa?

ESS (Energy Storage System) W pierwszej kolejności mamy możliwość zapewnienia sobie bezprzerwowego zasilania rezerwowego oraz magazynowania energii kiedy jej cena rynkowa jest niska a następnie korzystanie z niej lub jej sprzedaż gdy cena jest wysoka. Posiadając instalację fotowoltaiczną możemy ładować akumulatory podczas nadwyżki energii z PV i korzystać z niej po zapadnięciu zmroku. Do instalacji można dołączyć agregat prądotwórczy, który doładuje akumulatory podczas dłuższej przerwy w dostawie energii co zapewni całkowitą autonomię systemu. 

Elastyczność stosowania umożliwia pracę systemu wybierając dowolną kombinacje źródeł energii 

  1. Sieć energetyczna
  2. Instalacja fotowoltaiczna
  3. Agregat prądotwórczy
  4. Turbina wiatrowa


Dodatkowym atutem jest możliwość uzyskania dofinansowań w ramach dostępnych programów rządowych.

Skontaktuj się z nami już dziś i uzyskaj kompleksową wycenę usługi!Green Union