Realizacje

Realizacje

Sprawdź nasze dotychczasowe projekty

Projekt i montaż trzyfazowej instalacji off-grid Victron Energy

Opole Green Union
Zamontowany przez nas system bazuje na trzech inwerterach QUATTRO 48/5000VA, które - za sprawą dwóch wejść prądu przemiennego - pozwalają na działanie z siecią energetyczną i agregatem.

Wszystkie widoczne urządzenia zostały sprzężone z magazynem energii składającym się z dziesięciu baterii Lithium Battery Smart 25,6/200Ah (łączna pojemność 51,2kWh) i zamontowaną przez nas instalacją fotowoltaiczną opartą o zespół czterech regulatorów ładowania SmartSolar MPPT RS 450/100-Tr.

W efekcie powstał system, który zapewni użytkownikowi całkowitą niezależność energetyczną i którym to można zarządzać z dowolnego miejsca, korzystając z platformy Victron Remote Management. Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z montażu.


Interesuje Cię podobna realizacja?

Instalacja paneli fotowoltaicznych dla domu jednorodzinnego

Opole Green Union
Dla klienta z Opola zrealizowaliśmy projekt i montaż systemu fotowoltaicznego o mocy 9,99 kWp. Instalacja składa się z membrany PVC, paneli AXITEC 370 Wp i falownika SolarEdge.

Dobrane przez nasz zespół urządzenia są wydajne, bezpieczne i gwarantują użytkownikowi stały dostęp do czystej energii. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy pomóc we wdrożeniu rozwiązania, którego efektem będą znaczne oszczędności finansowe.

Interesuje Cię podobna realizacja?

Instalacja paneli fotowoltaicznych z magazynem energii

Wrocław Green Union
Tym razem nasi klienci postawili na instalację fotowoltaiczną działającą w trybie off-grid oraz ESS (energy storage system). Projekt uzupełniliśmy o wysokiej jakości inwerter marki Fronius i magazyn energii Victron Energy pracujący w trybie LiFePO4. Technologia ta charakteryzuje się wysoką wydajnością i długą żywotnością, a ponadto gwarantuje stabilne działanie systemu.

Opisana wyżej inwestycja pozwoli na produkcję energii dostosowaną do potrzeb mieszkańców, pełne uniezależnienie się od sieci dystrybucyjnej
i magazynowanie nadwyżki wyprodukowanej energii.Interesuje Cię podobna realizacja?

Montaż paneli fotowoltaicznych na budynku firmowym Porsche w Katowicach

Katowice Green Union

Tym razem mieliśmy przyjemność współpracować z przedstawicielami firmy Porsche z Katowic, dla których zrealizowaliśmy projekt instalacji fotowoltaicznej o mocy 50 kWp.

Instalacja bazuje na systemie montażowym zgrzewanym do membrany dachowej, zapewniającym szczelność i odporność na zróżnicowane warunki atmosferyczne. Realizując to zadanie postawiliśmy na wysokiej jakości Falownik Tauro marki Fronius, który niezmiennie polecamy.

Interesuje Cię podobna realizacja?

Magazyn energii o pojemności 10,24 kWh

Wrocław Green Union

Wykorzystując wysokiej jakości urządzenia marek Victron Energy B.V. i Fronius Polska stworzyliśmy gotowy do podłączenia magazyn energii, który składa się z trzech inwerterów Multiplus II 3000VA, regulatora ładowania i zestawu niskonapięciowych baterii o pojemności 10,24 kWh.  Wszystkie urządzenia zostały umieszczone w wentylowanej mechanicznie szafie “rack”.

Dużą zaletą magazynu jest funkcjonalność ESS (energy storage system), która umożliwia pracę systemu zarówno z siecią energetyczną, jak i bez niej, zapewniając użytkownikowi całkowitą niezależność energetyczną.

Dobrane przez nasz zespół urządzenia pozwalają na pełną wygodę użytkowania, a ich działanie można monitorować i optymalizować za pomocą aplikacji mobilnej i platformy internetowej. Po dopasowaniu odpowiednich podzespołów i montażu urządzeń pozostaje nam jedynie integracja całości z instalacją fotowoltaiczną naszego klienta.


Interesuje Cię podobna realizacja?

Instalacja o mocy 200kWp zasilająca firmę Czora Opole

Opole Green Union

Kilkaset paneli fotowoltaicznych o łącznej mocy 200 kW zasiliło firmę „Czora”, zlokalizowaną tuż przy elektrowni Opole. 

W odpowiedzi na potrzeby naszego klienta stworzyliśmy autorski projekt bezbalastowej konstrukcji montażowej, który umożliwił nam zwiększenie nachylenia wszystkich modułów. Dodatkowo, poprzez ich zespolenie z dachem zachowaliśmy pełną szczelność instalacji. Zakres naszych prac obejmował zatem zaprojektowanie systemu, montaż, wykonanie telemechaniki i uzyskanie wszelkich niezbędnych zgód ze strony operatora sieci dystrybucyjnej. 

Dziękujemy za współpracę i zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją w formie zdjęć i materiału wideo.Interesuje Cię podobna realizacja?

Montaż instalacji fotowoltaicznej dla klienta z Jełowej

Jełowa Green Union

Jełowa to kolejny punkt na mapie Opolszczyzny, gdzie mieliśmy przyjemność stworzyć projekt, a następie zamontować instalację fotowoltaiczną o mocy 10 kWp.  

Bazę systemu stanowi falownik SolarEdge wyposażony w optymalizatory mocy. Zapewnia on, po pierwsze, wysoki poziom bezpieczeństwa, po drugie, wyższy uzysk energii dla mocno zacienionych budynków. Inwestycja przełoży się na znaczne oszczędności naszych klientów dzięki niskim rachunkom za energię elektryczną. Dziękujemy za zaufanie i możliwość współpracy.

Interesuje Cię podobna realizacja?

Instalacja paneli fotowoltaicznych o mocy 10 kWp w Brynicy

Brynica Green Union
Po raz kolejny mieliśmy przyjemność pracować w Brynicy, gdzie zrealizowaliśmy projekt i montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy 10 kWp. Nasi klienci zdecydowali się na zestaw zawierający panele fotowoltaiczne Full Black i wysokiej jakości falownik marki Fronius. System pozwoli na znaczną redukcję zużycia energii elektrycznej z sieci i obniżenie rachunków za prąd. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc w zrealizowaniu tego zadania i tym samym przyczynić się do poprawy jakości powietrza.

Interesuje Cię podobna realizacja?

Instalacja paneli fotowoltaicznych na budynku firmowym LELLEK w Opolu

Opole Green Union

Kolejna realizacja dla opolskiej firmy za nami. Dla właścicieli salonu samochodowego Lellek Group zaprojektowaliśmy specjalną konstrukcję montażową, która znajdzie zastosowanie na wszystkich dachach płaskich, pokrytych membraną PVC/EPDM oraz papą. 

Została ona opatentowana w sposób, który znacząco wyróżnia się spośród tych dostępnych na rynku (za sprawą niewielkiej wagi system eliminuje ryzyko powstawania “worków śnieżnych”). Dużą zaletą konstrukcji jest także szczelność, którą zapewniliśmy poprzez zgrzew płyty mocującej. 

Dziękujemy za zaufanie do naszego zespołu i kompleksową współpracę!


Interesuje Cię podobna realizacja?

Green Union