Opinie

Co mówią nasi klienci?

review
Szybko i profesjonalnie. Wykonają zadanie i doradzą w każdej związanej z tematem sprawie. Firma w pełni godna polecenia.
Małgorzata C.
opinia z serwisu oferteo
review
Firma Green Union stanęła na wysokości zadania. Wykonanie paneli perfekcja, podejście do klienta na wysokim poziomie, wygląd fotowoltaiki boski. Fajna ekipa, polecam w 100%. W tym miejscu wielkie wyrazy uznania dla Pana Kuby!
Laura Polańska
Google
review
Profesjonalne podejście do klienta, fachowe wykonanie.
Ryszard Larysz
Google
review
Wszytko zrobione bardzo dobrze, super ekipa.
Marcin Patoła
Google
review
Polecam firmę Green Union fotowoltaika. Robili u mnie instalację fotowoltaiczną. Szybka realizacja, dokładność, słowność, to bardzo ważne atuty jakie posiada ta firma. Jeśli fotowoltaika to tylko od Green Union!
Wioletta Pytel
Google
review
Profesjonalne podejście do klienta. Pomoc w uzyskaniu dofinansowania. Terminowe wykonanie zlecenia. Fotowoltaika i magazyn energii działają bez zarzutu. Gorąco polecam firmę Green Union.
Agnieszka Hennek
Google
review
Skorzystałam z darmowej wyceny usługi - sprawny i rzeczowy kontakt, wszystko dokładnie wyjaśnione, całość generalnie na duży plus. Panowie nie tylko przyjechali i doradzili mi odpowiednie panele, ale i dostosowali cały plan inwestycji pod zaproponowany przeze mnie budżet. Mogę śmiało polecić:)
Natalia Jara
Google
review
Konkurencyjne ceny oraz dobry kontakt podczas instalacji. Wszystko sprawnie działa. Zadowoleni z instalacji fotowoltaiki oraz pompy ciepła. Polecamy :)
Mateusz F.
Google
review
Profesjonalna firma, godna polecenia. Dobry kontakt i profesjonalna ekipa :)
Mariola Łukańko
Google
review
Bardzo rzetelna i uczciwa firma!
Dawid Klimek
Google
Green Union