Magazynowanie energii z urządzeniami Victron Energy i Fronius. Nowa realizacja zespołu Green Union

Magazynowanie energii to drugi - zaraz po projektowaniu i montowaniu instalacji fotowoltaicznych - segment, na którym szczególnie skupiamy swoją uwagę. Dlatego też cieszy nas fakt, że właśnie nad tego typu projektem mogliśmy pracować przez ostatnie tygodnie.

Magazynowanie energii z urządzeniami Victron Energy i Fronius. Nowa realizacja zespołu Green Union

Wykorzystując wysokiej jakości urządzenia marek Victron Energy i Fronius stworzyliśmy gotowy do podłączenia magazyn energii, który składa się między innymi z trzech inwerterów Multiplus II 3000VA, regulatora ładowania i konwertera DC do zasilania o mocy 24V.  Wszystkie urządzenia zostały umieszczone w wentylowanej mechanicznie szafie “rack”. 


Dużą zaletą magazynu jest funkcjonalność ESS (energy storage system), która umożliwia pracę systemu zarówno z siecią energetyczną, jak i bez niej, zapewniając przy tym użytkownikowi całkowitą niezależność energetyczną.


Dobrane przez nasz zespół urządzenia pozwalają na pełną wygodę użytkowania, a ich działanie można monitorować i optymalizować za pomocą aplikacji mobilnej i strony internetowej. Po dobraniu odpowiednich podzespołów i montażu urządzeń pozostaje nam jedynie integracja całości z instalacją fotowoltaiczną naszego klienta.

Dziękujemy za możliwość współpracy i jak zwykle z niecierpliwością czekamy na więcej!

Green Union